NEBULIZATOR (5906736072203). Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: MEDICLEVER
  • Kategoria: Inhalatory  • ZDROWIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • RODZINA
  • PEWNOŚĆ
  • SZCZĘŚCIE
ZADBAJ O ZDROWIE CAŁEJ RODZINY

Nebulizator NEBU ONE pomoże w naturalnej i efektywnej inhalacji, co jest wysoce efektywną metodą podawania lekarstw, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.


Nebulizator

- NEBU ONE pomoże w sprawnej inhalacji
- Model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego)
- Nebulizator firmy MEDICLEVER jest cichy i wygodny w obsłudze
- NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, też dla dzieci


NEBULIZATOR NEBU ONE

Nebulizator NEBU ONE to przyrząd upraszczający życie alergikom i pacjentom cierpiącym na choroby ze strony układu oddechowego. Przyda się też każdemu w sytuacji infekcji i nagłego pogorszenia stanu zdrowia. NEBU ONE pomoże w bezbolesnej i sprawnej inhalacji, co jest wysoce wydajną metodą podawania lekarstw, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nebulizację zaleca wciąż zwiększająca się rzesza specjalistów w zakresie medycyny.


WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI postępowEJ MEDYCYNY

NEBU ONE to model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego) służącego do podawania leków bezpośrednio do drzewa oskrzelowego. Jest to metoda bezpieczna, wygodna i bezbolesna.wykorzystać nebulizator, starczy dopasować kompresor z pojemnikiem leków, w celu poprawienia komfortu terapii można posłużyć się ustnikiem albo maską, w zależności od preferencji. Urządzenie zamienia postać lekarstwa z płynnej w aerozol, który łatwo dostaje się do układu oddechowego i pozwala zwalczać zarówno nagłe, jak i przewlekłe jego dolegliwości.


ZABIEGI W DOMOWYCH WARUNKACH

Nebulizator firmy MEDICLEVER jest cichy i wygodny w obsłudze. Wystarczy optymalnie zamontować poszczególne części do kompresora, podłączyć go do źródła prądu elektrycznego, a następnie już za pomocą jednego przycisku można zażywać korzyści płynących z tego typu inhalacji. Przeciętna wielkość cząstek to 4 um, dzięki temu cząstki te swobodnie i bez przeszkód będą mogły powędrować wprost do źródła dolegliwości pacjenta. Cykl terapeutyczny nie będzie także w tym urządzeniu zanadto wydłużony, gdyż maksymalny poziom nebulizacji wynosi 0.35 ml/min. Jest to optymalny czas pracy z nebulizatorem, pozwalający na maksymalizację efektów.


intuicyjnA OBSŁUGA

NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, też dla dzieci. Charakteryzuje się pięknym kształtem, dodatkowo ma wbudowany pojemnik na maski i ustniki, co zezwala na utrzymanie porządku i uniemożliwia zagubieniu poszczególnych komponentów. Pacjent odnajdzie w komplecie przeróżnej wielkości ustniki i maski, aby zapewnić sobie maksymalny komfort terapii i przystosować ją do swojego wieku i kondycji fizycznej.


KOMPLETNY zestaw

Oferowane urządzenie NEBU ONE producenta MEDICLEVER śmiało można polecić osobom borykającym się z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, a także alergikom. Pacjentów takich nebulizator ten wspomoże w codziennej walce z problemami z oddychaniem, krztuszeniem się i innymi niepokojącymi symptomami.

Wesprze również w czasie infekcji i stanów zapalnych związanych z okresem zachorowań. Urządzenie to jest przyjazne całej rodzinie, z powodzeniem będzie służyć choćby nieznacznym pociechom. Komfort podawania leków bez bolesnych igieł czy trudnych do przełknięcia kapsułek albo tabletek będzie wystarczającym motywem do zakupu powyższego nebulizatora.

SPECYFIKACJA

Top produkty w kategorii: Inhalatory