• Producent: MEDICLEVER
  • Kategoria: Inhalatory

Nebulizator NEBU ONE to przyrząd ułatwiający życie alergikom i pacjentom cierpiącym na choroby ze strony układu oddechowego. Przyda się również każdemu w przypadku infekcji i nagłego pogorszenia stanu zdrowia. NEBU ONE pomoże w bezbolesnej i sprawnej inhalacji, co jest wysoce produktywną metodą podawania lekarstw, równocześnie dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nebulizację zaleca wciąż zwiększająca się rzesza specjalistów w zakresie medycyny.

NEBU ONE to model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego) służącego do podawania leków bezpośrednio do drzewa oskrzelowego. Jest to metoda bezpieczna, komfortowa i bezbolesna.wykorzystać nebulizator, wystarczy złączyć kompresor z pojemnikiem leków, w celu poprawienia komfortu terapii można posłużyć się ustnikiem albo maską, w zależności od preferencji. Urządzenie zamienia postać lekarstwa z płynnej w aerozol, który łatwo dostaje się do układu oddechowego i pozwala zwalczać jednocześnie nagłe, jak i przewlekłe jego dolegliwości.Nebulizator firmy MEDICLEVER jest cichy i wygodny w obsłudze. Wystarczy adekwatnie zamontować poszczególne części do kompresora, podłączyć go do źródła prądu elektrycznego, a następnie już przy pomocy jednego przycisku można zażywać korzyści płynących z tego typu inhalacji. Średnia wielkość cząstek to 4 um, dzięki czemu cząstki te swobodnie i bez przeszkód będą mogły powędrować wprost do źródła dolegliwości pacjenta. Proces terapeutyczny nie będzie też w tym urządzeniu zanadto wydłużony, gdyż maksymalny poziom nebulizacji wynosi 0.35 ml/min. Jest to słuszny czas pracy z nebulizatorem, pozwalający na maksymalizację efektów.

NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, również dla dzieci. Cechuje się spektakularnym kształtem, na dodatek ma zastosowany pojemnik na maski i ustniki, co umożliwia utrzymanie porządku i uniemożliwia zagubieniu poszczególnych składników. Pacjent odnajdzie w pakiecie rozmaitej wielkości ustniki i maski, by zapewnić sobie maksymalny komfort terapii i dostosować ją do swego wieku i kondycji fizycznej.Oferowane urządzenie NEBU ONE firmy MEDICLEVER śmiało można polecić osobom borykającym się z przewlekłymi chorobami układu oddechowego oraz alergikom. Pacjentów takich nebulizator ten wspomoże w codziennej walce z problemami z oddychaniem, krztuszeniem się i innymi niepokojącymi symptomami. Wesprze też w czasie infekcji i stanów zapalnych związanych z okresem zachorowań. Urządzenie to jest przychylne całej rodzinie, z powodzeniem będzie służyć nawet niewielkim pociechom. Komfort podawania leków bez bolesnych igieł czy skomplikowanych do przełknięcia kapsułek lub tabletek będzie wystarczającym tematyką do zakupu powyższego nebulizatora.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Inhalatory